Kąpiel niczym Kleopatra

Nic tak nie relaksuje jak gorąca kąpiel w domowym zaciszu, a jeżeli dodasz do niej odpowiednich składników stworzysz sobie iście królewską kąpiel. Nie musisz nawet wychodzić do sklepu w poszukiwaniu aromatycznych płynów i olejków do kąpieli. W kuchennej szafce masz wszystkie niezbędne składniki.

Wystarczy odrobina ziół, aby się uspokoić, zrelaksować i odprężyć. Aromatyczna kąpiel pobudza również ukrwienie, co przyczynia się do pielęgnacji skóry całego ciała. Przygotowanie olejku do kąpieli jest niezwykle proste i już odpręża poprzez unoszący się w domu zapach.

Wystarczy zaparzyć odpowiednie zioła i lekko ostudzony napar wlać do wanny wypełnionej wodą. Możesz wybrać relaksujące i odżywcze działanie rumianku, lawendy oraz melisy. Jeżeli zależy ci na rozluźnieniu i łagodzącej kąpieli dodaj do niej szałwię, chmiel oraz majeranek.

https://www.hitobuwie.pl/marki/damiss.html

Natomiast lipa, rumianek oraz siemię lniane zastosuj, jako działanie kojąco wygładzające. Możesz także stworzyć swój własny olejek. Wystarczy, że zalejesz swój ulubiony składnik oliwą z oliwek i wstaw do kąpieli wodnej na trzy godziny, ostudź i dodaj jeszcze kilka kropli witaminy E.

Tak przygotowany olej należy przelać do ciemnej butelki, aby się nie utlenił i wstawić do lodówki. Na chwilę przed kąpielą należy go lekko ogrzać i wlać około pięciu łyżek do wanny wypełnionej ciepłą woda. Składniki, które wykorzystasz to może być cynamon, kawa, świeże pomarańcze, cytryny oraz grapefruity lub dowolny produkt o właściwościach pielęgnacyjnych i oczywiście intensywnym aromacie zapachowym.

public-relations.finansowy.edu.pl