Kremy najlepsze na dzień i na noc

Używanie kremów na dzień i na noc często stereotypowo kojarzy się z kosmetykami przeciwzmarszczkowymi, nieodpowiednimi dla młodych osób. Tymczasem o skórę należy zacząć dbać już od czasów młodości, by potem nie obudzić się ze zniszczoną cerą, co znacznie utrudni pielęgnację i powrót do dawnej świetności.

Dlatego już na początku przygody z kosmetykami warto zainwestować w odpowiedni zestaw kremów na dzień i na noc. Mamy do wyboru kilka rodzajów kremów na dzień, idealnych da nastolatek.

Jeśli cera przetłuszcza się i krem na za zadanie ukryć niedoskonałości najlepiej zdecydować się na krem matujący, który zapobiegnie przysłowiowemu „świeceniu się” , zmniejszy również aktywność gruczołów łojowych. Natomiast jeśli cera jest przesuszona, a skóra łuszczy się, warto wybrać właściwy krem nawilżający.

Krem nawilżający odpowiedni jest również na noc, dla każdego rodzaju cery. Natomiast, jeśli nastolatek boryka się z tłustą cerą i kłopocze z trądzikiem powinien zaopatrzyć się w krem złuszczający na noc.

Wysokiej jakości biustonosz z czarnej koronki